Stuart Squirrel Learns a Lesson

Sale price Price $11.95 Regular price Unit price  per 

In the story of Stuart the Squirrel, you will see how Stuart chooses the easy way of finding food while learning that going the easy route is not always best. Stuart’s story is a great start in spreading the word that people should eat people food and wild animals should eat wild foods.